• Запчастини для автобусів Setra

  В нас ви зможете купити або замовити оригінальні деталі до SETRA

 • Запчастини для автобусів Van Hool

  Все що треба до VAN HOOL

 • Запчастини для автобусів Mersedes

  Для надійного транспорту - надійні деталі. Купуйте та замовляйте тількі якісне та надійне до Mersedes-Benz саме тут!

Про компанію "BusParts"

Компанія Busparts працює на ринку автозапчастин України і завоювала довіру клієнтів у більшості регіонах нашої держави. Ми забезпечуємо надійне постачання автобусних запасних частин до популярних марок імпортних автобусів. Багато перевізників вибрали компанію Bus Parts, як перевіреного часом партнера з постачання запчастин автобусів Mercedes, Van Hool, Neoplan, Setra,Man. На даний момент ми забезпечуємо швидкі поставки в найкоротші терміни запчастин, які недоступні на складі у нас, але доступні для замовлення. Доставку товарів до клієнтів інших регіонів (крім Львова), ми здійснюємо доступними для Вас службами швидкої доставки. Також ми гарантуємо автентичність куплених у нас деталей.  Ваша довіра і благополуччя для нас головне і  наш дружний колектив  зробить все, щоб Ваші автобуси здійснювали безпечні і надійні перевезення.


Чому у нас краще
Надійність, якість, швидкість

 • В компанії Busparts  багаторічний досвід надійних постачань запчастин на території України
 • Ми знаємо, як максимально швидко доставити замовлену запчастину, навіть якщо її необхідно ввозити з-за кордону і швидко провезти через кордон.
 • Досвідчені менеджери допоможуть підібрати необхідну Вам оригінальну або аналогічну запасну частину від іншого виробника - адже від якісного підбору залежить довговічність, робочий стан і безпеку Вашого автобуса
 • Перед відправкою автозапчастина надійно запаковується, опломбовывается,  і окантовывается - щоб ніхто не зміг відкрити Вашу покупку крім Вас.
 • Ми знаємо, що успіхи нашого колективу повністю залежать від Вашої задоволеності і відмінного стану Ваших автобусів - тому наша команда робить можливе і неможливе для успіху Вашого бізнесу!

© 2023. BusParts.biz.ua - разработка Сток Оптом